Na jarní procházce s foťákem


Minulý týden bylo nádherně. Určitě si to pamatujete. Spousta sluníčka. Modrá obloha téměř bez vady na kráse... Vyšly jsme si s Eliškou poprvé na delší procházku, nechodí ještě tak dlouho a vesměs je stále chůze s botičkami po venku pro ni jedno velké dobrodružství. Po dvou hodinách objevování našeho města už se ale nechala přesvědčit a šla do kočárku. Poprvé viděla kačenky a byla unešena. Kdyby mohla, šla by si za nimi bez rozpaků zaplavat.

A jelikož zde bylo vyřčeno přání, ať dávám víc fotek svých dětí, tak to plním a pro dnešek přináším Elišku a pár záběrů z našeho města.

K. 
Pohled na hlavní tah městem kolem rybníku téměř přímo v centru města :-)

Tuhle budovu a okolí nechalo město ladem a takhle po letech dopadlo.
Upřímně, to, v jakém je stavu, je pro čočku fotoaparátu luxusní záležitost :-)Zadní brána usedlosti s pohledem na malý lesík, za kterým je hřbitov.


Eliška poprvé sedí na lavičce. Byla tam asi 10 minut a nemínila odejít.


To samé u šišek. Objev života.
Začalo být chladno a tak jsem násilím vzala Elišku a šlo se domů. Rychle si rozmyslela, zda bude či nebude protestovat. Byla už dost unavená :-)

14 komentářů:

 1. Eliška je nádherná :o* šikulka, krásně ťapá :o) a ta čepička jí hrozně sluší, vypadá háčkovaná, není to taky vlastní výroba?

  OdpovědětVymazat
 2. Ta vyrostla..:-) Na dětech člověk nejvíc vidí jak ten čas strašně letíííííííí..........

  OdpovědětVymazat
 3. Ten panelák je fakt bomba :-) A Eliška je krásná :-) Syn taky miluje šišky, kamínky, trávu :-) Co já bych dala za to, kdyby si sednul na chvíli na lavičku a seděl, místo toho neuvěřitelně rychlého lítání za pejskama, jinýma dětma, hlavně rychle utéct mamince... :D

  OdpovědětVymazat
 4. Rozkošná holčička! ty oči... hezký den! Svatava

  OdpovědětVymazat
 5. Krásný fotky Kristi :) jenom na tý úvodce se Ela tváří jak kdyby na ní někdo šel s nožem :D

  OdpovědětVymazat
 6. Máte kolem sebe celkem pěkné prostředí. U nás ve městě je to horší. A dcerka je krásná, jen je to skoro hřích, jak ty děcka rychle rostou. Přijde mi to jako včera, kdy jsme měli možnost kouknout na vaše foto z porodnice.

  OdpovědětVymazat
 7. Eliška je krásná. A o fotkách ani nemluvím.

  OdpovědětVymazat