MEMORIES | 2021 Srpen
Botky pro moji malou princeznu na podzim. Hrozně se mi líbily. A v CCC měli slevy =) 


Hygge v celé své kráse =) Vafle, šlehačka, višňový čaj.


Moje zlato =) Výjimečně jako hráč, jinak píská.Cukry všude :-D I REALLY DON'T CARE!Přeháňka tam někde :-)


Maminka s miminkem :-)Tenhle poklad jsem našla zašitý v jednom stolečku na jedné z pošt, kam chodím po pochůzce účtovat.


I takto vypadají místa, kam doručujeme poštu. Někdy jsou ty roušky a respirátory záchrana.
(Vzadu je plotýnka s hrncem plesnivé rýže.)Jsem v tom až po uši. Nejdříve jsem si vybírala podle nálady různá cvičení, takže jsem program Epic Heat od Caroline Girvan cvičila naprosto nepravidelně a vybírala si tréninky v podstatě intuitivně pět minut před cvičením :-) Rozhodla jsem se ale, že tomu dám řád a program prostě poctivě dojedu. 

Kreslila jsem vždy po chvilkách, když jsem měla náladu. Kreslit vůbec neumím., ale u tohoto má člověk strašně dobrej pocit, jak se mu to pod rukama zjevuje, aniž by cokoli uměl :-) Je to ohromnej relax, pokaždé jsem si u toho odpočinula, i když jsem měla pak bolavý záda a musela se protahovat :-D Ale teď už vím, jak moc mi tyhle chvilky se štětcem a malými kalíšky barev pomáhají. Jak mi dodávají rovnováhu, klid, jak mi dokážou navodit příjemnou náladu a když tak u kreslení sedím na zemi (mám obraz na zemi nebo na kolenou), tak mám celou rodinku z tý země pěkně na očích a na všechny vidím. Jak jsme při sobě :) A snad o tohle nikdy nepřijdu, dokud mi děti nevyrostou a neodejdou za tím svým. Malování podle čísel je parádní. Zkuste to. 


***


Odkazy:


Viděla jsem:
Avengers: Infinity War


Žádné komentáře:

Okomentovat