30 Day Beginners Yoga | Lesley Fightmaster


I letos v lednu vyrukovala Lesley s novým cvičebním programem, tentokrát se zcela zaměřila na začátečníky, kteří nemají s jógou žádnou nebo jen velmi malou zkušenost.

Lesley mnoho z vás už zná a spoustě lidem se s ní dobře cvičí nejen proto, že to byla právě ona, kdo vás "donutil" do jógy se zamilovat, ale také proto, že její uklidňující hlas byste mohli poslouchat jen tak ve sluchátkách a bude vám skvěle. Věčně usměvavá a milá, s atypickou postavou, kterou u mnoha jógínek coby trenérek neznáme. Je zkrátka jednou z nás. Miluje dobré jídlo a jak ona ráda říká se smíchem "my diet sucks", je tak mnohým z nás lidsky blíž. Nic jí to však neubírá na síle a ohebnosti, kterou jí můžeme závidět. Je inspirací statisícům lidí po celém světě, včetně mne.

Beginners Yoga je program, který já osobně cvičím vždy po dvou videích, kombinuji jej s videi z cvičebního programu Yoga Fix 30, který je již zaměřený spíše pro mírně až středně pokročilé. Ta kombinace mi vyhovuje, jelikož ne vždy je nálada se u jógy vyšťavit, ale občas je mým cílem se jen krááásně protáhnout po náročné práci a na tohle jsou tato začátečnická videa naprosto ideální.

1 2 3 4 5 16 17 18 19 20
6 7 8 9 10 21 22 23 24 25
11 12 13 14 15 26 27 28 28 30

Beginners Yoga je 30denní program, se zaměřením čistě na jógu a power jógu.
Série má 30 dílů - tréninkových lekcí, s délkou od 15 do zhruba 30 minut.

      

Mezi základní vybavení patří nejčastěji podložka a jóga kostky.
Všechny tréninky jsou zdarma a jsou k nalezení na YT kanálu Lesley.

1 komentář:

  1. Ahoj Kristi, moc díky za tip!
    Pořád válčíme s anginou a antibiotiky, takže mi toto přijde jako super volba:-) Měj se hezky a přeji už jen pohodu a spokojenost!

    OdpovědětVymazat