MEMORIES | Leden 2021
Zima, podzim, jaro a léto... v tomto pořadí mám asi ráda roční období. Samozřejmě, že všechna roční období umí ukázat svoji nádhernou tvář a taky tu ošklivou. Třeba letos byl podzim nepěkný. Ale zima se mi prozatím velmi pozdává. Miluji sníh. Když je přesně takový, jaký je teď. Krásný, pohádkový. Nedokázala jsem to nenatočit, když jsem projížděla vesnicemi v práci. Opar z paní zimy nad lesy a sluníčko se jen tak nedočkavě prodíralo :) Naprostá nádhera :) 


Jako doručovatel na pozici střídače mám možnost být každou chvíli na jiném místě. Většina poštovních doručovatelů má svůj stálý rajón, jen výjimečně se objeví na rajónu svého kolegy. U mě jako střídače je to jiné. Musím toho umět spoustu a určitě vyhrává schopnost rychle se naučit "pravidla" jiného rajónu a naučit se na novém místě v krátkém čase zorientovat. Ta hezčí stránka tady toho šílenství je možnost být často na jiném místě a vidět a zažívat různé věci. Tady tento rajón, který jsem se učila teď v lednu, je úžasný. Jsou zde větší vesnice v údolí, spousta potůčku, kopců, domečků a památek... Nechybí tu vily, sruby, jelikož jde o vesnice v pohoří Jeseníků, ale taky zde najdete klasické stavení s koňmi... Tenhle byl totálně nádherný 💙S mým mužem jsme vytáhli děti ven na sníh za park. Víc než bobování je bavilo ve sněhu dovádět. Po více než hodině byli mokří až za ušima a unavení. Já jsem během toho využila nové cyklostezky, kterou za parkem vybudovali a zaběhla si tam dvě kolečka. Musela jsem to vyzkoušet :))) Tahle krásná krabička je desinfekce do kapsy s vůní ostružin :))
Jelikož mám ráda výzvy, přihlásila jsem se před koncem roku do výzvy Rozběháme Česko a po celý rok se tedy budu snažit naběhat co nejvíce kilometrů, tedy tak, jak mi to čas a síla dovolí :) Moc dobře všichni stálí čtenáři ví, jak běh nesnáším. Takže právě proto jsem se hecla a řekla si, že není frajeřina dělat jen to, co mě baví, ale zkusím pokořit i to, k čemu takovou lásku nechovám. Ve finále se na to třeba po týdnu vykašlu, anebo taky ne :) Hned 1. ledna jsem vyběhla s Alitou, která mi dělala společníka. Bylo to fajn, ale příště bez ní :D 

Při večerním běhu...

Odkazy:

Přečetla jsem:
Muž ve střídavé péči | Alena Mullerová

Viděla jsem:
Hell Boy 
Jsem agent 
Zloba 


Žádné komentáře:

Okomentovat