Moje tělo: online koučink


Tento online koučink jde ruku v ruce s mojí knihou Moje tělo: koučink. Ale pokud nejste majiteli mé knihy, nevadí. I tak vám tato online podpora může přijít vhod. Spoustu se naučíte, nebo se inspirujete, objevíte nové a zajímavé věci. 

Mým cílem - během následujících 30 dní - bude ukázat vám, že přístup ke zdravějšímu já není jen trápení, jak si mnozí mylně myslí. Nechci a nebudu vám předkládat výčet přesných pravidel a návodů, protože po mnoha zkušenostech bych nerada docílila toho, abyste se dostali do zajetí hubnutí a cvičení, ale aby se tohle všechno stalo jakousi přirozeností ve vašich životech. Nechci, abyste zapomněli žít, abyste promarnili roky života přemýšlením, zda oslava narozenin nebo zmrzlina na procházce s dětmi zhatí vaše snahy. Chci, abyste si vážili veškerých momentů v životě a do toho umně zakomponovali přístup k vlastnímu já zdravým způsobem a celkově si sami sobě dovolili na míru vytvořit vlastní pravidla pro život. Hubnutí, cvičení, zkoušení zdravých pokrmů, psát si do notýsku pokroky, zlepšovat se den za dnem - to vše lze činit tak, aby vám to přinášelo vnitřní uspokojení, přestože rychlost výsledků nebude odpovídat vašim prvotním odhadům. Vše vás naučím, připravím vás na možné překážky a povím vám o tom, jak je s grácií překonávat :-)

Témata si můžete pouštět den po dni tak, jak byla původně spouštěna nebo si vybrat jen ta, která vás zajímají nejvíce. Nechť jsou vám pomocníkem, pokud tápete v některých otázkách. K online koučinku se můžete připojit naprosto kdykoli. Nemusíte čekat na prvního v měsíci. Může to být klidně zítra, klidně hned teď, kdy si tyhle řádky čtete! Přestože je měsíc krátká doba, dá se v něm změnit příšerně moc!---------------------------------------------------------------------------------------------------


Žádné komentáře:

Okomentovat