MEMORIES | Prosinec 2014Poslední den roku 2014 je před námi. Poslední příspěvek tohoto roku právě píšu a v mysli se mi přehrávají věci, které jsem si prožila za posledních 365 dní. Bylo toho hodně. Dobré i špatné. A i to špatné, co přišlo, otevřelo dveře tomu dobrému.

S přítelem jsme oslavili 6 let společného soužití, oslavili první narozeniny naší dcerky, přestěhovali se (asi) do bytu snů, přítel získal svou vysněnou práci, zažili jsme spolu spoustu krásného, takové ty střípky, které když slepíte dohromady, utvoří vám jedinečný celek vašeho vztahu, pro který stojí za to žít a kterého si vážíte. 

A taky jsme prožili poprvé Vánoce jen my čtyři (plus rafan) jako rodina. Sami. Dcerka loni z toho samozřejmě ještě neměla rozum, ale letos vcelku rychle po vzoru brášky pochopila, že v těch balíčkách pod stromečkem jsou zabalené dárečky a že to celé "jééééé" nás všech u blikajícího stromečku je vlastně švanda a že to tak má být a je to děsně prima :-)

Krásný Nový rok vám všem. Kristina


Odkazy:

Přečetla jsem:
Zlodějka knih | Markus Zusak
Pekáč Buchet | Kateřina Petrusová


Viděla jsem:
Manon od pramene
Jean od Floretty15 komentářů:

 1. No moc krásné dárečky jsi dostala a ta kuchyň je fakt úžasná, taky by semi taková líbila... Přeji ti krásný Nový rok! :)

  OdpovědětVymazat
 2. Nikki, obdivuji Vaši kuchyň, je nádherná!! Tam bych si oblíbila vaření snad i já. :D Dostalo mě, že Eliška je tak divoká a přitom má tak andílkovský kukuč, vůbec nevím jak bych reagovala, kdyby mě jednou mé budoucí dítě uhodilo :D
  Jinak krásný Nový i nový rok, ať je co nejvíce pozitivní a úspěšný pro nás všechny :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Veru, děkuji :) Elišce ty její "rány" zatím tolerujeme a usmíváme se nad tím :D i když ji říkáme, že takto se to nedělá :D Uvidíme, co přinese budoucnost s jejím charakterem :D

   Vymazat
 3. zlato, chybi mi tvuj blog, ale naprosto te chapu! Kazdopadne jsi porad moji velkou "ceskou" inspiraci (Zuzku radim mezi Amiky ;-)) Mej se moc krasne a at je ten rok 2015 jeste lepsi, nejen pro tebe, ale i pro celou tvoji rodinu. Pozdravy az z dalekeho Holandska ti posila Kát'a

  OdpovědětVymazat
 4. No páááni, ta kuchyně je fakt parádní! To bych se snad i naučila vařit, mít taky takovou :D
  Další mě uchvátila tvoje knihovna.. taky bych potřebovala takhle velkou (a Čtyřku už mám mezi knížkami taky :) ).
  Je vidět, že jste si Vánoce užili a moc vám to přeju :) A samozřejmě přeju taky jenom to nejlepší do dalšího roku :)

  OdpovědětVymazat
 5. Moc hezký článek takto k večeru. :-)
  Miki vypadá na prima kamaráda.
  Já dostala vonné vosky od Yankee Candle a hodlám do světa vytroubit (resp. oznámit celé rodině a známým), že chci další a další! :D
  Kuchyň je skvostná. <3

  OdpovědětVymazat
 6. Krásný článek i fotky. I vám přeji šťastný rok 2015 ♥

  OdpovědětVymazat
 7. Ta kuchyň je nádherní Kristi! Tam se musí kuchtit jedna radost :-) Ratolesti Ti krásně rostou. Tobě taky všechno nej do noveho roku, ať je v tom příštím roce co nejméně těch špatných zkušeností!

  OdpovědětVymazat
 8. Ta kuchyně je luxusní :O Takový byteček by mi taky nevadil :)
  Fit Maddie

  OdpovědětVymazat
 9. Kuchyň je nádherná! Taková velká, prostorná!!

  A dárečky jsou moc pěkné, z lásky ;)

  Dcerka neskutečně vyrostla! To mě na dětech baví, jak se hrozně mění i během jednoho roku ;)

  Krásný nový rok!

  Sororessa
  A.

  OdpovědětVymazat
 10. Kuchyň je moc pěkná. Svíčku jsme taky pořídili a voní nám doma snad každý den :) No a ten obraz Madonny, k tomu není co dodat, prostě paráda.
  Hodně štěstí do Nového roku! Skyler

  OdpovědětVymazat
 11. Moc všem děkuji :) A taky přeji vše nej do nového roku :-)

  OdpovědětVymazat
 12. Ta kuchyň je naprosto luxusní :) to vypadá úplně jako v domě :)

  OdpovědětVymazat
 13. Teď jsem objevila Tvůj blog a hned jsem se začetla. Pěkně napsané články, píšeš velmi sympaticky. :) Btw, kuchyně je úžasná!

  OdpovědětVymazat