MEMORIES | Červenec 2015

 
Odkazy: 

Tracklist:
Selena Gomez - The Heart Wants What It Wants
Pink - Try!

Přečetla jsem:
Děvčátko | Dorothy Koomson
Sacharidové vlny | Michal Kulštejn
Bez hranic | Jillian Michaels
Všem klukům, které jsem milovala | Jenny Han
Better Than Perfect | Simone Elkeles
Losing It | Cora Carmack


* * * 

One little lie can ruin my day,
words are like weapons,
they betray... 
one word of kindness -  it can save me...
Even hearts made out of steel can break down.
- Madonna

12 komentářů:

 1. Že jsem stále tady a, že si musím vážit každého dne .. před rokem jsem ztratila otce, a to mi neustále připomíná že ve vteřině může být všechno pryč, takže se snažím si to říkat každý den a žít každý den naplno i když né vždy to jde.. Takovéhle články mě, ale vždy nakopnout si to znovu uvědomit, děkuju :)

  OdpovědětVymazat
 2. Je mi 23, ještě na gymplu jsem pochopila, že pokud nejde o zdraví, tak jde skutečně o hovno..v době, kdy mamka bojovala s rakovinou a úspěšně ji překonala. Nejen, že ona, ale i já, jsme přehodnotily svůj dosavadní život a hodnoty :) to je asi i období, kdy jsem začala přemýšlet nad tím, že je dobré se hýbat, správně jíst a snažit se tělu dávat jen ty dobré věci :) a hned druhá věc, kterou jsem se naučila, je bod číslo 10. Dřív jsem se ošívala, máchala rukama, teď sedím hezky v klidu, než si mě včela/vosa "očuchá" a odletí, protože zjistí, že nejsem žádná kytka :D

  OdpovědětVymazat
 3. Že bych si měla taky udělat takový seznam. Možná budu překvapená a tak si to dám jako úkol pro nadcházející dovolenou. Díky!

  OdpovědětVymazat
 4. že ľudia tu nie sú večne a treba si vážiť každú chvíľku s nimi

  OdpovědětVymazat
 5. že když má člověk děti, tak z něj není automaticky mamina/páprda bez vyhlídky na zábavný život, že ve třiceti není člověk starý (jak jsem si myslela v osmnácti), že v sedmdesáti už není mladý (to se teprv učím, pořád mám tendenci posouvat hranici mládí podle věku svých rodičů), že musím pěstovat jenom kytky, co vydrží dloooouho nezalité... že na odběr krve se MUSÍM dívat, protože bez koukání to bolí a navíc kdo ví, kolik by mi toho vypustili bez dohledu :oD

  OdpovědětVymazat
 6. Milá Kristi, přeji Ti vše nejlepší k narozeninám, hodně zdraví, štěstí, rodinné pohody a lásky.

  A co mě život během mojich 38 let naučil?

  Jak píše Tereza M. výše: "když nejde o zdraví, nejde o nic" a to je svatosvatá pravda (i když kostely jsou výmyslem lidí).
  Že jediný člověk, na kterého se v životě můžeš spolehnout je ten, kterého uvidíš, když se podíváš do zrcadla.

  Žijeme jen jednou a to teď a tady, takže si to užijme :-)
  http://radinsen.blog.cz/

  OdpovědětVymazat
 7. Holky, všem vám moc děkuji za vaše postřehy, jste skvělé :-) A přeji vám všem do života jen to nejlepší, hlavně zdravíčka a lásku ze všech stran ;)

  OdpovědětVymazat
 8. ..za mne:
  že když nejde o život, jde o h...o a že dokážu prakticky cokoli, co si umanu :)

  OdpovědětVymazat
 9. Kristi, to je opravdu krásné.

  Já přispěji troškou do mlýna, ač jsem si vědoma, že to co jsem se naučila není vždy identické tomu, čím se řídím. :-D Ale třeba malé opáčko pomůže.

  1) Že čin je vždy důležitější než slovo
  2) Není všechno zlato, co se třpytí :o)
  3) Źe lze začínat stále znovu a znovu a není to ostuda, ale je těžké doopravdy něco dělat a ne jen nad tím přemýšlet - že je třeba najít určitou rovnováhu mezi konáním a plánováním/přemýšlením o akci

  4) Sonet 116 W.S. :o)

  OdpovědětVymazat
 10. první věc která mě napadne je bod 23 a 27 protože hlavně poslední půl rok byl pro mě jasným důkazem že karma skutečně existuje a že všechno zlé je pro něco dobré..

  OdpovědětVymazat
 11. Kristi, je mi taky 35 a mluvíš mi z duše. Pod to bych se mohla podepsat. Kromě teda toho, co se týká dětí, neměla jsem ještě to štěstí..

  OdpovědětVymazat
 12. 4 ma pobavila, pretože mne to nič nerobí, dokonca aj krv som darovala v priebehu dvoch minút :D
  ľúbezná

  OdpovědětVymazat