Adidas: Born Original - pro ni a pro něj


Před nedávnem uspořádal e-shop notino.cz soutěž o vzorečky nejnovější vůně firmy adidas. Soutěž mne velmi lákala, ale nakonec jsem využila nabídky představit vám balíček nových vůní Born Original a to hned ve dvou verzích - pro ni a pro něj ☺

Adidas mám ráda nejen jako značku sportovního oblečení, ale sedí mi i jejich vůně, které si čas od času koupím a vracím se k nim, jelikož jsem s nimi spokojená. Novinka Born Original mému oku nemohla uniknout a já za vámi přicházím, abych vám ji představila a dala skvělý tip nejen na vánoční dárek.
Vůně for her a for him jsou decentně baleny v bílých krabičkách s nápadným velkým logem třílístku v metalických barvách a celkovému zpracování odpovídá i design lahvičky uvnitř a barva vůně samotné. Perfektně to k sobě ladí a už když jsem balení otvírala, počítala jsem s tím, že vzhled skla nebude sportovně laděný a to samé i s vůní. To prostě vycítíte už tehdy, když ten skvost držíte v ruce :-) Jde zde především o eleganci flakonu představující roztavené tekoucí sklo a o originální divokou směs vůni.

Výroba lahviček v továrně

V případě dámské vůně jsem si musela pár dní zvykat. Jsem typ, který by uvítal více sladkosti a utlumil vůni jasmínu, ale koneckonců nejde o znásilňující aroma a po rozležení vnímáte jen opravdu příjemný odér evokující čistotu a luxus. Výsledek mé spokojenosti je i to, že se s verzí for her pátý den "šplíchám" a ostatní flakony jiných značek odsunula stranou. Shodou okolností se dnes ke mne přitulil syn se slovy: "Maminko, ty krásně voníš." A jemu já věřím ☺Co se týče pánské vůně, tu jsem si zamilovala okamžitě a přítel mi už první den lahvičku zabavil a i když to nepřizná, na chlapovi poznáte, že si něco oblíbil. Born Original pro něj má jemnou kořeněnou vůni se směsí rebarbory a fialky a na ženské smysly zabírá velmi. Čím to je, že pánské vůně to umí především s tím ženským nosíkem... ☺Určitě se nejednomu z vás zalíbí i industriální prvky, jako je uzávěr ve tvaru matice s pojistkou, jejímž vytažením vůni uvolníte. Kolem obvodu celého uzávěru se honosí nápis BORN ORIGINAL. Uzávěr nese bronzovou barvu pro ni a ocelově šedou pro něj.


Duo Born Original je v prodeji již od září tohoto roku, já osobně jej vidím jako vhodný a krásný dárek na blížící se Vánoce nebo k výročí vás dvou ☺. Tyto nové vůně můžete koupit exkluzivně na notino.cz/adidas-originals/, kde kromě parfemované vody pro ženy a toaletní vody pro muže můžete zakoupit také tělové mléko, sprchové gely či deostick do kompletní sady.


Přeji všem krásný den
a spoustu zážitků s Born Original ☺

Kristina


photo courtesy: z vlastního archivu a Coty

1 komentář:

  1. páni, docela mě to láká, já naopak nerada sladké vůně a jasmín mi voní moc :o) a naprosto na sobě nesnesu vanilku a levanduli.. takže jestli to není sladká vůně a není v ní vanilka a levandule, tak mám šanci, že se konečně vyrábí vonítko mých snů :oD

    OdpovědětVymazat